www.hotel-ubytovani.com
Hotel Králíky Vista - Služba na recepci je 24 hodinHotel Králíky Vista - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Králíky Vista -  je k dispozici připojení na internetHotel Králíky Vista -  je k dispozici letní terasaHotel Králíky Vista - K hotelu přísluší parkovištěHotel Králíky Vista - disponuje restauracíHotel Králíky Vista - disponuje vinárnouHotel Králíky Vista - V hotelu je kulečníkHotel Králíky Vista - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Králíky Vista - přijímá kreditní karty VISAHotel Králíky Vista - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Králíky Vista - tenis -poblíž hoteluHotel Králíky Vista - krytý bazén v hotelu.Hotel Králíky Vista - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Králíky Vista - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Králíky Vista - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel Vista
Velká Morava 46, Králíky 56169
Česká Republika
Hotel-Kraliky-Vista@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel Vista ubytování Králíky Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Vista - ubytování Králíky | Vítejte

 
Hotel Králíky Vista Nejmodernější Wellness Hotel Vista ****nově otevřen - buďte mezi prvními hosty!

Hotel se nachází v malebné horské oblasti Kralického Sněžníku, na severozápadních svazích vrchu Slamník, na konci obydlené části obce Dolní Morava v srdci panenské přírody. Čistý horský vzduch, malebná krajina, rajský klid, vzácné rostliny a živočichové. Úžasné pobytové balíčky (na dotaz).

Ubytování na horách
Hotel Vista je součástí relax & sport resortu Dolní Morava. Nabízí vyžití především pro rodiny s dětmi, firemní akce, sportovní nadšence a milovníky výletů a přírody.

Hotel Vista poskytuje ubytování ve 106 pokojích s balkónem a nádherným výhledem. Z toho 32 pokojů má možnost propojení na rodinné apartmá, 45 pokojů je s možností přistýlky. V hotelu Vista v obci Dolní Morava je také 1 prezidentský apartmán, 5 suit, 6 executive a 94 pokojů standard.

Wellness Hotel Vista vybavení
Lobby bar má 19 míst, taneční bar 96 míst, recepce 24 hodin. Bufetová restaurace s kapacitou 180 osob a Restaurace a´la carte 48 osob. Letní terasa pro 120 osob. Cigar lounge. Bowling, kulečník, golfový trenažér. Tenisové kurty. Relax zóna zahrnující masáže, finskou a parní saunu, Kneippovu lázeň, hamán, hydromasáže, rhasoul. Bazén 15 x 5 m, vířivka, fitness / tělocvična. Dětská herna, lyžárna, úschovna kol. Parkování: podzemní garáže 67 míst, venkovní stání 48 míst a 2 autobusy.

Wellness Hotel Vista konference
V 1. PP (1 suterén) Wellness hotelu Vista je soustředěn provoz kongresového sálu, tanečního baru, bowlingu a pánského klubu – kuřárny. Kongresový sál je dimenzován max. pro 350 osob. Konferenční prostory - variabilní uspořádání, denní světlo ve všech konferenčních sálech. Nejmodernější technické vybavení.

Wellness Hotel Vista relaxace
Ve 2. PP (2 suterén) z haly se schodištěm je přístupná dětská herna, tělocvična (12 x 9 metrů, výška 2,80 m, ozvučení), fitness a provoz wellness. Součástí haly je recepce / bar, která spravuje také provoz wellness a v létě obsluhuje venkovní kurty. Venkovní atrakce (bobová dráha, elektrokola, segway, dětský park, lanová dráha, lanové centrum a dobrodružná věž) jsou v provozu pouze o víkendech - sobota a neděle!

Dovolená Králický Sněžník Dolní Morava
Králický Sněžník je pohoří v nejzápadnější části okresu Šumperk v Olomouckém kraji, ze západu částečně zasahuje do okresu Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji, na severozápadě sousedí s Polskem. Mimo aktivity, které nabízí přímo hotel Vista v Dolní Moravě, Vás čeká horská turistika a cykloturistika a velké množství zajímavých míst v okolí. V zimě lyžování a upravované tratě pro běžkaře a další zimní sporty.

Turistické cíle : Jeskyně Tvarožné díry pod Králickým Sněžníkem, Patzoldova jeskyně nad obcí Horní Morava, pevnostní pásmo v okolí Králík, klášter na Hoře Matky Boží u Králík, vrchol Králického Sněžníku s pramenem řeky Moravy, vrchol Klepý - rozvodí tří moří (Černého, Severního, Baltského), zřícenina Nového hradu u Hanušovic. Nedaleko Králík, směrem na Červenovodské sedlo (již mimo oblast Jesníky) je rozhledna na Suchém vrchu a pohraniční pevnost Bouda.